Clinic Representation Intraceuticals

Deguonies Terapijų Kainos

Ši odą nuraminanti terapija parūpina geriausius rezultatus, norint pasiekti drėkinimo maksimumą. Tobulai tinkantis visiems odos tipams Atjauninantis serumas (Rejuvenate Serum) turi savo sudėtyje vitaminų ir antioksidantų, kurie pastebimai pakelia, tonizuoja ir prisotina odą.

Atskleisk daugiau švytėjimo savyje! Praturtinančioje (Opulence) terapijoje yra sujungiami botaninės balinimo priemonės ir super koncentruotas vitaminas C, kurių tikslas – išryškinti ir subalansuoti spalvą praradusį, tolygų odos toną. Pigmentacija būna sumažinama, o oda lieka šviesi, tonizuota ir labiau švytinti.

Ši tikslinė terapija yra puiki ne chirurginė alternatyva kitoms – invazinėms procedūroms. Papildomai prie Atjauninančios (Rejuvenate), Praturtinančios (Opulence) ar Skaidrinančios (Clarity) terapijų, natūralios amino rūgštys, esančios Stangrinančioje (Atoxelene) terapijoje, akimirksniu sustangrina, pakelia ir putlina jūsų odą tam, kad žymiai sumažintų smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą.

Patobulina problematiškos odos išvaizda ir yra galutinis ginklas, kovojant su odos nešvarumais ir dirginimu. Skaidrinanti terapija jautriai odai (Clarity Sensitive) išvalo odos riebumą ir kovoja prieš jo susidarymą, paliekant odą skaistesnę ir labiau rafinuotą.

Gaukite viską, kas geriausia, iš abiejų pasaulių! Dar puikesniems rezultatams pasiekti, leiskite susijungti Atjauninančios (Rejuvenate) ir Stangrinančios (Atoxelene) terapijų galioms, kad smulkių linijų bei raukšlių atsiradimas sumažėtų akimirksniu, o pakėlimas ir stangrinimas dar labiau paryškintų veido kontūrą.

Praskaidrinkite ir sustangrinkite savo odą, sujungdami Praturtinančią (Opulence) ir Stangrinančią (Atoxelene) terapijas. Idealiai tinka netolygiems odos tonams ir pigmentacijai, taip pat akimirksniu norint sumažinti smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą. Po procedūros jūsų oda taps skaidresnė, stangresnė ir labiau švytinti.

Nurunkite problematišką odą, taikydami tuo pačiu į smulkias linijas bei raukšles. Ši terapija yra Skaidrinančios (Clarity) ir Stangrinančios (Atoxelene) terapijų derinys, siekianti išvalyti ir patobulinti problematiškos odos išvaizdą, o taip pat žymiai sumažinti smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą.

Sustiprinkite savo Atjauninančios (Rejuvenate) terapijos rezultatą su asmeniškai jums paskirta procedūra „Veikliųjų medžiagų stimuliavimas + terapija“: Kolagenas – Moderniausi kolageno formavimo peptidai, skatinantys odos atsinaujinimą ir atjaunėjimą. Vitaminas C+3 - Trys vitamino C formos veikia kartu, kad išlygintų ir sustiprintų odą, o taip pat skatintų jos sveiką švytėjimą. Vitaminas A - Padeda skatinti odos elastingumą, tuo pačiu metu išvalant ir tobulinant jos išvaizdą. Antioksidantas – Atgaivina ir subalansuoja spalvą praradusią, streso paveiktą odą natūraliais super vaisiais iš Australijos atogrąžų miškų.