Clinic Representation Intraceuticals

Stangrinanti Deguonies Terapija

Esminiai terapijos bruožai:

  • Sumažina mimikos raukšlių atsiradimą
  • Pagerina veido kontūrus
  • Užtikrina didesnį odos stangrumą
  • Stabdo senėjimą

KAIP VEIKIA TERAPIJA

Intraceuticals Stangrinanti (Atoxelene) deguonies terapija panaudoja tris elementus, kad būtų pasiekti staigūs ir pastebimi rezultatai:

A. Deguonis, esant aukštam slėgiui, padeda senėjimą stabdančioms medžiagoms prasiskverbti į odą tuo pačiu metu ją vėsindama ir nuramindama.

B. Unikalus Stangrinantis serumas (Atoxelene Serum) turi savo sudėtyje mažos masės hialurono rūgštį, galingą vitaminų bei antioksidantų derinį, o taip pat Argireliną. Hialurono rūgštis padeda akimirksniu prisotinti odą, kas žymiai ją sustangrina, sumažina mimikos raukšlių atsiradimą, pagerina veido kontūrus. Argirelinas, specialiai nukreiptas į mimikos linijas, suteikia joms magijos ir užtikrina didesnį stangrumą bei glotnesnę išvaizdą mimikos raukšlėms, o taip pat gilesnėms raukšlėms.

C. Terapijos Palaikymo produkcija (Treatment Support Products) aprūpina pagrindinius sluoknius, siekiant užplombuoti ir papildyti odos maistines medžiagas, kad būtų užtikrintas didžiausias sinergetinis efektas ir ilgesni rezultatai.

SLUOKSNIAVIMAS HIALURONU

Mažos masės hialurono rūgštis, kuri yra Stangrinančiame serume (Atoxelene Serum), greitai susigeria į odą tam, kad maistinės medžiagos maksimaliai joje pasiskirstytų. Stangrinamoji pieštukinė priemonė (Atoxelene Line Wand), turinti savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, siūlo koncentruotą formulę, kuri hidruoja odos paviršių ir gali būti pakartotinai naudojama visos dienos metu, siekiant didžiausios hidratacijos konkrečiose mimikos linijų srityse. Stangrinamoji (Atoxelene) linija taip pat gali būti naudojama drauge su Atjauninančia (Rejuvenate) bei Praturtinančia (Opulence) linijomis.

1 ŽINGSNIS: PROFESIONALIOS STANGRINANČIOS (ATOXELENE) TERAPIJOS TAIKYMAS

Tai yra pirmasis jūsų odos transformacijos žingsnis, skirtas kovoti su mimikos raukšlėmis. Vėsinanti, raminanti deguonis švelniai padeda Stangrinančiam serumui (Atoxelene serum) prasiskverbti vidun ir natūraliu būdu pagerina jūsų odos hidratacijos lygį, tuo tarpu kai vitaminai ir antioksidantai apsaugo bei apgina odą. Mažos masės hialurono rūgšties ir antioksidantų Argirelino derinys akimirksniu padaro odą glotnesnę, sumažina atsirandančias mimikos linijas ir raukšles, suteikia odai geresnę apimtį ir padidina jos stangrumą. Jūsų oda taps giliai hidratuota, subalansuota ir spindės gyvybingumu. O toliau naudojant palaikymo produkciją namuose, rezultatas bus ne tik momentalus, bet tik gerės ateinančiomis dienomis.

2 ŽINGSNIS: STANGRINAMOJI PIEŠTUKINĖ PRIEMONĖ (ATOXELENE LINE WAND)

Sustiprinkite ir išlaikykite savo rezultatus naudodami Stangrinamąją pieštukinę priemonę (Atoxelene Line Wand). Ši koncentruotoji formulė su sudėtinės masės hialurono rūgštimi sudėtyje aprūpina kitu hidratacijos sluoksniu ir pridėtiniu potencialu, kad būtų pasiektas aktyvios hidratacijos maksimumas mimikos raukšlių srityje. Naudokite reguliariai esant poreikiui visos dienos metu.

TERAPIJŲ SUDERINAMUMAS

Stangrinanti (Atoxelene) terapija labai gerai yra derinama su Atjauninančia (Rejuvenate) terapija, kurių kombinacija užtikrina didesnį gyvybingumą ir hidrataciją visam veidui. Nors terapijų sujungimas nėra būtinas, taip nauda nuo jų eksponentiškai išauga.

STANGRINAMOSIOS (ATOXELENE) TERAPIJOS PALAIKYMAS

Terapijos palaikymo produkcija (Treatment Support Products) gali būti naudojama atskirai, tačiau didžiausi rezultatai yra išgaunami, kai produkcija būna naudojama kartu su „Intraceuticals” gydomosiomis terapijomis. Stangrinamoji pieštukinė priemonė (Atoxelene Line Wand) turi savo sudėtyje koncentruotą odą išlyginantį kompleksą, kurio tikslas yra kovoti su mimikos raukšlėmis ir giliomis raukšlėmis, neprarandant veido išraiškos bruožų. Priemonė išlygina ir matomai sumažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, o turimas aplikatorius leidžia visur nešioti priemonę su savimi. Naudokite ant paveiktų vietų aplink kaktą, akis ir šypsenos raukšles. Optimalūs rezultatai pasiekiami per 30 dienų.