Clinic Representation Intraceuticals

Skaidrinanti Deguonies Terapija

Esminiai terapijos bruožai:

  • Akimirksniu prisotina odą
  • Stangrina odą
  • Sumažina mimikos raukšlių atsiradimą
  • Pagerina veido kontūrus

KAIP VEIKIA TERAPIJA

Intraceuticals Skaidrinanti (Clarity) deguonies terapija panaudoja tris elementus, kad būtų pasiekti staigūs ir pastebimi rezultatai:

A. Deguonis padeda senėjimą stabdančioms medžiagoms prasiskverbti į odą tuo pačiu metu ją vėsindama ir nuramindama.

B. Unikalus Skaidrinantis serumas (Clarity Serum) turi savo sudėtyje mažos masės hialurono rūgštį ir galingą vitaminų bei antioksidantų derinį. Hialurono rūgštis padeda akimirksniu prisotinti odą, kas žymiai ją sustangrina, sumažina mimikos raukšlių atsiradimą, pagerina veido kontūrus. Fitosfingozinas ir botaniniai ingredientai sušvelnina, nuramina ir subalansuoja odą, kad ženkliai patobulintų jos išvaizdą.

C. Terapijos palaikymo produkcija (Treatment Support Products) aprūpina pagrindinius sluoknius, siekiant užplombuoti ir papildyti odos maistines medžiagas, kad būtų užtikrintas didžiausias sinergetinis efektas ir ilgesni rezultatai.

SLUOKSNIAVIMAS HIALURONU

Hialurono rūgštis yra odos natūrali sudedamoji dalis. Mažos masės hialurono rūgšties versija, kuri yra Skaidrinančiame serume (Clarity Serum), greitai susigeria į odą tam, kad maistinės medžiagos maksimaliai joje pasiskirstytų. Toliau naudokite Skaidrinantį terapinį gelį (Clarity Treatment Gel), turintį savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, kuri aprūpina odą maistinių medžiagų šaltiniu. Taip yra pasiekiamas intensyvios hidratacijos maksimumas, ką mes vadiname „sluoksniavimu hialuronu“.

1 ŽINGSNIS: PROFESIONALIOS SKAIDRINANČIOS (CLARITY) TERAPIJOS TAIKYMAS

Tai yra pirmasis jūsų odos transformacijos žingsnis. Vėsinantis, raminantis terapijos procesas padidina Skaidrinančio serumo (Clarity Serum) įsigėrimo galią ir natūraliu būdu pagerina jūsų odos hidratacijos lygį, tuo tarpu kai vitaminai ir antioksidantai apsaugo bei apgina odą. Mažos masės hialurono rūgšties, vitaminų ir antioksidantų derinys akimirksniu padaro odą ramesnę, švaresnę, sumažina dėmių bei dirginimo atsiradimą. Jūsų oda taps giliai hidratuota, nuraminta, subalansuota ir spindės gyvybingumu. Rezultatai nėra tik momentiniai, bet gerės ateinančiomis dienomis.

2 ŽINGSNIS: SKAIDRINANTIS TERAPINIS GELIS (CLARITY TREATMENT GEL)

Sustiprinkite ir išlaikykite savo rezultatus naudodami Terapijos palaikymo produkciją (Treatment Support Products). Skaidrinantis terapinis gelis (Clarity Treatment Gel) su sudėtinės masės hialurono rūgštimi aprūpina kitu hidratacijos sluoksniu, kuris užplombuoja drėgmę ir sukuria nematomą barjerą, neleidžiantį hidratacijai išnykti. Naudokite du kartus per dieną. Naudokite taip pat Atjauninantį akių kontūro gelį (Rejuvenate Contour Eye Gel), kuris yra specialiai sukurtas jautriai akių sričiai ir turi savyje dvigubą sudėtinės masės hialurono rūgšties koncentraciją. Šis sluoksniavimo hialuronu procesas suteikia neprilygstamą hidrataciją ir ilgalaikius rezultatus. Tolesnis Terapijos palaikymo produkcijos (Treatment Support Products) naudojimas yra svarbus etapas, norint pratęsti gydymo naudą. Naudokite du kartus per dieną ir pasiruoškite būti sužavėti.

SKAIDRINANČIOS (CLARITY) TERAPIJOS KURSO PAKETAS

Kurso paketas (The Course Pack) – įskaitant Terapijos palaikymo produkciją (Treatment Support Products), kuri yra reikalinga sluoksniavimo hialuronu procedūrai – aprūpina jus serija iš šešių terapijų. Rekomenduojama atlikti po vieną terapiją kas tris dienas. Baigius kursą, odą atrodys ir jausies švelnesnė, švaresnė, nuraminta. Dėmių atsiradimas sumažėja, o ir porų būklės pablogėjimas yra sumažinamas iki minimumo. Išlaikykite šį teigiamą pokytį su Skaidrinančia (Clarity) terapija kas 4-6 savaites.