Clinic Representation Intraceuticals

Praturtinanti Deguonies Terapija

Esminiai terapijos bruožai:

  • Stabdo odos senėjimą
  • Galingas vitaminų derinys
  • Papildo odą maistinėmis medžiagomis
  • Sinergetinis efektas

KAIP VEIKIA TERAPIJA

Intraceuticals Praturtinanti (Opulence) deguonies terapija panaudoja tris elementus, kad būtų pasiekti staigūs ir pastebimi rezultatai:

A. Deguonis padeda senėjimą stabdančioms medžiagoms prasiskverbti į odą tuo pačiu metu ją vėsindama ir nuramindama.

B. Unikalus Praturtinantis serumas (Opulence Serum) turi savo sudėtyje mažos masės hialurono rūgštį, galingą vitaminų bei antioksidantų derinį ir botaninių balinimo priemonių mišinį. Hialurono rūgštis padeda akimirksniu prisotinti odą, kas žymiai ją sustangrina, sumažina mimikos raukšlių atsiradimą, pagerina veido kontūrus. Botaninės balinimo priemonės padeda subalansuoti odos toną, o vitaminas C apsaugo ir padeda apsiginti nuo žalingos aplinkos ir matomų ankstyvojo senėjimo požymių.

C. Terapijos Palaikymo produkcija (Treatment Support Products) aprūpina pagrindinius sluoknius, siekiant užplombuoti ir papildyti odos maistines medžiagas, kad būtų užtikrintas didžiausias sinergetinis efektas ir ilgesni rezultatai.

SLUOKSNIAVIMAS HIALURONU

Mažos masės hialurono rūgštis, kuri yra Praturtinančiame serume (Opulence Serum), greitai susigeria į odą tam, kad maistinės medžiagos maksimaliai joje pasiskirstytų. Praturtinantis hidratacijos gelis (Opulence Hydration Gel), turintis savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, aprūpina odą maistinių medžiagų šaltiniu, o Praturtinantis drėkinantis šviesinantis kremas (Opulence Moisture Brightening Cream), turintis savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, drėkina odos paviršių. Taip yra pasiekiamas intensyvios hidratacijos maksimumas, ką mes vadiname „sluoksniavimu hialuronu“.

1 ŽINGSNIS: PRATURTINANTI (OPULENCE) TERAPIJA

Tai yra pirmasis jūsų odos transformacijos žingsnis. Vėsinanti, raminanti, suslėgta deguonis padidina Praturtinančio serumo (Opulence serum) įsigėrimą ir natūraliu būdu pagerina jūsų odos hidratacijos lygį, tuo tarpu kai vitaminai ir antioksidantai apsaugo bei apgina odą. Mažos masės hialurono rūgšties, vitaminų A, C, E ir žaliosios arbatos derinys akimirksniu padaro odą glotnesnę, sumažina atsirandančias smulkias linijas ir raukšles, suteikia odai geresnę apimtį ir padidina jos stangrumą. Botaninių balinimo priemonių ir superkoncentruoto vitamino C mišinys padeda nušviesinti odą ir subalansuoja jos netolygų toną. Jūsų oda taps giliai hidratuota, labiau švytinti, spindinti gyvybingumu. Rezultatas bus ne tik momentalus, bet ir toliau gerės per ateinančias dienas kartu su tolesniu priemonių naudojimu.

2 ŽINGSNIS: PRATURTINANTIS HIDRATACIJOS GELIS

Sustiprinkite ir išlaikykite savo rezultatus naudodami Terapijos palaikymo produkciją (Treatment Support Products). Praturtinantis hidratacijos gelis (Opulence Hydration Gel) su sudėtinės masės hialurono rūgštimi aprūpina kitu hidratacijos sluoksniu, kuris užplombuoja drėgmę ir sukuria nematomą barjerą, neleidžiantį hidratacijai išnykti. Savo sudėtyje turi botaninių balinimo priemonių ir superkoncentruoto vitamino C mišinį, kuris kovoja su netolygaus odos tono atsiradimu. Naudokite du kartus per dieną. Šiame etape naudokite taip pat Atjauninantį akių kontūro gelį (Rejuvenate Contour Eye Gel), kuris yra specialiai sukurtas jautriai akių sričiai ir turi savyje dvigubą sudėtinės masės hialurono rūgšties koncentraciją.

3 ŽINGSNIS: PRATURTINANTIS DRĖKINANTIS SUJUNGIANTIS KREMAS

Tai paskutinis žingsnis sluoksniavimo hialuronu procese. Šis drėgme turtingas produktas turi savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, kuri aprūpina odą intensyviu prisotinimu, o botaninių balinimo priemonių ir super koncentruoto vitamino C mišinys – užtikrina drėgmės įsitvirtinimą odoje ir padeda atkurti natūralų odos spindesį. Šis sluoksniavimo hialuronu procesas suteikia neprilygstamą hidrataciją ir ilgalaikius rezultatus. Tolesnis Terapijos palaikymo produkcijos (Treatment Support Products) naudojimas yra svarbus etapas, norint pratęsti gydymo naudą. Naudokite du kartus per dieną ir pasiruoškite būti sužavėti.