Clinic Representation Intraceuticals

Atjauninanti Deguonies Terapija

Esminiai terapijos bruožai:

  • Matomi odos būklės pakitimai
  • Pagerina odos drėgmės lygį
  • Vėsina, nuramina odą

KAIP VEIKIA TERAPIJA

Intraceuticals Atjauninanti (Rejuvenate) deguonies terapija panaudoja tris elementus, kad būtų pasiekti staigūs ir pastebimi rezultatai:

A. Deguonis, esant aukštam slėgiui, padeda senėjimą stabdančioms medžiagoms prasiskverbti į odą tuo pačiu metu ją vėsindama ir nuramindama.

B. Unikalus Atjauninantis serumas (Rejuvenate Serum) turi savo sudėtyje mažos masės hialurono rūgštį ir galingą vitaminų bei antioksidantų derinį. Hialurono rūgštis padeda akimirksniu prisotinti odą, kas žymiai ją sustangrina, sumažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, pagerina veido kontūrų išvaizdą bei suteikia bendrą odos švytėjimą.

C. Terapijos palaikymo produkcija (Treatment Support Products) aprūpina pagrindinius sluoknius, siekiant užplombuoti ir papildyti odos maistines medžiagas, kad būtų užtikrintas didžiausias sinergetinis efektas ir ilgesni rezultatai.

SLUOKSNIAVIMAS HIALURONU

Hialurono rūgštis yra odos natūrali sudedamoji dalis. Mažos masės hialurono rūgšties versija, kuri yra Atjauninančiame serume (Rejuvenate Serum), greitai susigeria į odą tam, kad maistinės medžiagos maksimaliai joje pasiskirstytų. Toliau naudokite Atjauninantį hidratacijos gelį (Rejuvenate Hydration Gel), turintį savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, kuri aprūpina odą maistinių medžiagų šaltiniu. Galiausiai panaudojamas Atjauninantis drėkinantis sujungiantis kremas (Rejuvenate Moisture Binding Cream), turintis savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, kurios tikslas – prisotinti odos paviršių. Taip yra pasiekiamas intensyvios hidratacijos maksimumas, ką mes vadiname „sluoksniavimu hialuronu“.

1 ŽINGSNIS: PROFESIONALIOS ATJAUNINANČIOS (REJUVENATE) TERAPIJOS TAIKYMAS

Tai yra pirmasis jūsų odos transformacijos žingsnis. Vėsinanti, raminanti, suslėgta deguonis padidina Atjauninančio serumo (Rejuvenate Serum) įsigėrimą ir natūraliu būdu pagerina jūsų odos hidratacijos lygį, tuo tarpu kai vitaminai ir antioksidantai apsaugo bei apgina odą. Mažos masės hialurono rūgšties, vitaminų A, C, E ir žaliosios arbatos derinys akimirksniu padaro odą glotnesnę, sumažina atsirandančias smulkias linijas ir raukšles, suteikia odai geresnę apimtį ir padidina jos stangrumą. Jūsų oda taps giliai hidratuota, subalansuota ir spindės gyvybingumu. Rezultatas bus ne tik momentalus, bet ir toliau gerės per ateinančias dienas kartu su tolesniu produktų naudojimu namų sąlygomis.

2 ŽINGSNIS: ATJAUNINANTIS HIDRATACIJOS GELIS

Sustiprinkite ir išlaikykite savo rezultatus naudodami Terapijos palaikymo produkciją (Treatment Support Products). Atjauninantis hidratacijos gelis (Rejuvenate Hydration Gel) su sudėtinės masės hialurono rūgštimi aprūpina kitu hidratacijos sluoksniu, kuris užplombuoja hidrataciją ir sukuria nematomą barjerą, neleidžiantį hidratacijai išnykti. Naudokite du kartus per dieną. Jautriai akių sričiai naudokite konkrečiai Atjauninantį akių kontūro gelį (Rejuvenate Contour Eye Gel), turintį savo sudėtyje dvigubą sudėtinės masės hialurono rūgšties koncentraciją.

3 ŽINGSNIS: ATJAUNINANTIS DRĖKINANTIS SUJUNGIANTIS KREMAS

Tai paskutinis žingsnis sluoksniavimo hialuronu procese. Šis drėgme turtingas produktas turi savyje sudėtinės masės hialurono rūgštį, kuri aprūpina odą intensyviu prisotinimu, o eterinių aliejų mišinys – jojobos, makadamijos, kviečių gemalo, saldžiųjų migdolų – užtikrina hidratacijos įsitvirtinimą. Vitaminai A, C, E ir žalioji arbata apsaugo ir padeda apsiginti nuo aplinkos streso ir matomų ankstyvojo senėjimo požymių. Šis sluoksniavimo hialuronu procesas suteikia neprilygstamą hidrataciją ir ilgalaikius rezultatus. Tolesnis Terapijos palaikymo produkcijos (Treatment Support Products) naudojimas yra svarbus etapas, norint pratęsti gydymo naudą. Naudokite du kartus per dieną ir pasiruoškite būti sužavėti.