Clinic Representation Intraceuticals

Deguonies Terapijos

Please specify image url

Atjauninanti Deguonies Terapija

Ši odą nuraminanti terapija parūpina geriausius rezultatus, norint pasiekti drėkinimo maksimumą. Tobulai tinkantis visiems odos tipams Atjauninantis serumas (Rejuvenate Serum) turi savo sudėtyje vitaminų ir antioksidantų, kurie pastebimai pakelia, tonizuoja ir prisotina odą.

Please specify image url

Praturtinanti Deguonies Terapija

Atskleisk daugiau švytėjimo savyje! Praturtinančioje (Opulence) terapijoje yra sujungiami botaninės balinimo priemonės ir superkoncentruotas vitaminas C, kurių tikslas – išryškinti ir subalansuoti spalvą praradusį, netolygų odos toną. Pigmentacija būna sumažinama, o oda lieka šviesi, tonizuota ir labiau švytinti.

Please specify image url

Stangrinanti Deguonies Terapija

Ši tikslinė terapija yra puiki ne chirurginė alternatyva kitoms – invazinėms procedūroms. Papildomai prie Atjauninančios (Rejuvenate), Praturtinančios (Opulence) ar Skaidrinančios (Clarity) terapijų, natūralios amino rūgštys, esančios Stangrinančioje (Atoxelene) terapijoje, akimirksniu sustangrina, pakelia ir putlina jūsų odą tam, kad žymiai sumažintų smulkių linijų bei raukšlių atsiradimą.

Please specify image url

Skaidrinanti Deguonies Terapija

Patobulina problematiškos odos išvaizda ir yra galutinis ginklas, kovojant su odos nešvarumais ir dirginimu. Skaidrinanti terapija jautriai odai (Clarity Sensitive) išvalo odos riebumą ir kovoja prieš jo susidarymą, paliekant odą skaistesnę ir labiau rafinuotą.