Clinic Representation Intraceuticals

Apie Deguonies Terapiją

Intraceuticals Odos Priežiūra Vilniuje

Atraskite Deguonies Terapijas

“Intraceuticals” yra profesionalus odos priežiūros prekės ženklas, kurį galima įsigyti iš medicinos klinikų ir profesionalių odos priežiūros klinikų visame pasaulyje. Po daugelio metų tyrimų Intraceuticals biochemijos komanda sujungė medicinos ir kosmetikos mokslą, siekdama sukurti revoliucinį profesionalios odos priežiūros prekės ženklą. Remiantis koncepcija, kad aukšto slėgio terapinio laipsnio hiperbarinė deguonis gali būti taikoma kosmetikos odos priežiūros pasaulyje, kartu su pirmaujančių Australijos universitetų atliktais tyrimais, Intraceuticals sukūrė serumą, kuris, kai būna naudojamas kartu su deguonimi, nedelsiant įsiskverbia į odos paviršių ir prisotina odą, išlygindamas smulkias linijas bei raukšles. Taip pat yra siūloma giriamoji revoliucinių odos priežiūros produktų linija, skirta kovoti su laisvųjų radikalų išpuoliu, papildanti odos natūralų tepalą, aprūpinanti odą būtinaisiais vitaminais ir atkurianti elastingumą.

Kaip tai veikia

Intraceuticals Atjauninanti (Rejuvenate) deguonies terapija panaudoja tris elementus, kad būtų pasiekti staigūs ir pastebimi rezultatai:

A. Deguonis, esant silpnam slėgiui, padeda senėjimą stabdančioms medžiagoms prasiskverbti į odą tuo pačiu metu ją vėsindama ir nuramindama.

B. Unikalus Atjauninantis serumas (Rejuvenate Serum) turi savo sudėtyje mažos masės hialurono rūgštį ir galingą vitaminų bei antioksidantų derinį. Hialurono rūgštis padeda akimirksniu prisotinti odą, kas žymiai ją sustangrina, sumažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, pagerina veido kontūrų išvaizdą bei suteikia bendrą odos švytėjimą.

C. Terapijos palaikymo produkcija (Treatment Support Products) aprūpina pagrindinius sluoknius, siekiant užplombuoti ir papildyti odos maistines medžiagas, kad būtų užtikrintas didžiausias sinergetinis efektas ir ilgesni rezultatai.

175
Sėkmingos terapijos
100
Laimingų klientų
8
Deguonies procedūros
1
Intraceuticals profesionalė

Leiskite Profesionalui Pasirūpinti Jūsų Oda

Please specify image url

Renata Naimovic

Sertifikuota Intraceuticals profesionalė